محل تبلیغات شما

شطرنج,شطرنج باز

کاسپارف شطرنج باز معروف در بازی شطرنج به یک آماتورباخت. همه تعجب کردند و علت را جویا شدند. او گفت اصلاً در بازی با او نمیدانستمکه آماتور است، برای این با هر حرکت او دنبال نقشه ای که در سر داشت بودم. گاهی بهخیال خود نقشه اش را خوانده و حرکت بعدی را پیش بینی می کردم. اما در کمال تعجبحرکت ساده دیگری می دیدم. تمرکز می کردم که شاید نقشه جدیدش را کشف کنم. آنقدر درپی حرکتهای او بودم که مهره های خودم را گم کردم. بعد که مات شدم فهمیدم حرکت هایاو از سر بی مهارتی بود. بازی را باختم اما درس بزرگی گرفتم.

تمام حرکتها از سر حیله نیست آنقدر فریب دیده ایم ونقشه کشیده ایم که حرکت صادقانه را باور نداریم و مسیر را گم می کنیم و می بازیمبزرگ ترین اشتباهی که ما آدما در رابطه‌هامون می‌کنیم این است که:

نصفه نیمه می‌شنویم، یک چهارم می‌فهمیم، هیچی فکر نمی‌کنیمو دو برابر واکنش نشان می دهیم!

منبع: pandamoz.com

داستان شطرنج باز آماتور

هه هه هه ...........{15}{جدید}

جملات کوتاه و زیبا از بزرگان

نقشه ,سر ,آماتور ,بازی ,شطرنج ,  ,از سر ,در بازی ,را گم ,می کردم ,شطرنج باز

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

GOONAGOON peculiar فیلم و سریال رایگان | اسرا فیلم stafrebema karikator999a مطالب اینترنتی گروه تلگرام - لینک گروه تلگرام - گروه های تلگرام - لینکدونی تلگرام - کانال تلگرام inpaurama اپیلاسیون یزد - خانه اپیلاسیون یزد - ناخن کار خوب یزد - لیزر یزد - بهترین ارایشگاه یزد فروش HMI اچ ام آی